KURUMSAL

Anasayfa » Kurumsal

Hakkımızda;

DOĞU-KAP;
1979 yılında Burhanettin Yıldız tarafından kurulan Doğu-Kap firması, oğlu Erkan Yıldız yenilikçi ve müşteri anlayışını çalışmalarında hizmet kalitesi ve iş ahlakıyle yoluna devam etmektedir. Günümüze orman ürünleri endüstrisinde müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmet kalitesi prensibleri doğrultusunda, gelişen bilim ve teknolojinin ışığında kendini sürekli yenilemiştir. 

Günümüzde Erzincan keresteciler sitesinde faaliyet gösteren Doğu-Kap; firması modern tesis anlayışı, teknolojinin tüm imkanlarını değerlendiren kalite kontrol yönetimi ile modern çağımızın çizgilerini taşıyan ve taşıdığı çizgiyi, ürettiği ürünlerle yansıtan, Türkiye'nin orman ürünleri sektöründe öncü firmalarından biridir. Hali hazırda 2200 m2'si kapalı üretim tesisi, kalifiye elemanıyla Türkiye'nin her bölgesine panel kapı,lake kapı,kaplama kapı laminat kapı, ve lamina kapı üretmektedir. Türkiye'nin inşaat firmalarna panel kapı üretmektedir. DOGU-KAP, tecrübeli MİMAR ve üretim kadrosu ile üretimini yapmış olduğu Kaplama kapı, Panel kapı, Lake kapı, Laminat kapı, Lamina kap, ve Akrilik panel ürünlerin satış, satış sonrası destek bölümleri ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına hızla devam etmekdedir. 

Hizmetlerimiz üretim sonrası satış ve pazarlama, satış sonrası destek, teknik destek ve yurt içi lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır. "Başarı ve sürekliliğin temeli; dürüstlük, güven ve kalitedir." Kalite prensibiyle çalışan Doğu-Kap, kendini yenilemeye ve her zaman kendine yenilikçi hedefler koymaya devam edecektir..